Hakkımızda

Vebudur 🙂

Vebudur dünyasına hoşgeldiniz

Vebudur.com  VEBUDUR Dijital Baskı İç ve Dış Tic. A.Ş. hizmetidir.

VEBUDUR Dijital Baskı İç ve Dış Tic. A.Ş. 2019 yılında aldığı kararla e-ticaret markası olarak VEBUDUR‘u belirlemiş ve bu marka ile hizmetlerine devam etmektedir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile yola çıkan VEBUDUR Dijital Baskı İç ve Dış Tic. A.Ş. vazgeçilmez kuralları , özgün tasarımları , kaliteli ve teknoloji imkanları ile kişiye özel baskılı ürünlerini birçok materyal üzerine uygulayıp müşterilerin beğenisine sunmayı hedeflemiştir. Vebudur’un, ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır.

İşimiz kişiye özel ürün hizmeti olduğundan dolayı sipariş, tasarım, baskı ve üretimin her aşamasında müşterimizle sürekli diyalog halinde olarak sorunsuz hizmet vermeyi misyon edinmiş bulunmaktayız.

Amacımız müşterilerimizin kişiye özel ürünlerinde aldıkları hizmette onları mutlu etmek, yüzünü gülümsetmek. Çünkü mutluluk budur…

Neden Vebudur?

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

Müşterilerimizi kargo ücreti masrafından kurtarıyor ücretsiz kargo ile mutluluğunuzu güvenli bir şekilde adresinize ulaştırıyoruz.

7/24 Destek

7/24 Destek

7/24 Canlı desteğimiz sayesinde istediğiniz her an bize ulaşabilir, sormak istediklerinizi, isteklerinizi, merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz. Desteğimiz yardım etmek için sizi bekliyor.

Kaliteli Ürün

Kaliteli Ürün

Her şeyin en iyisini yapmaya çalışıyor, kaliteli ürünlerimizle sizlerin mutluluğu için özveriyle çalışıyoruz.

Bilmeniz Gereken Özelliklerimiz

Özel Tasarımlar

Kişiye özel tasarımlarımız ile sadece sizi temsil edecek olan ürünlerimiz hem sizi mutlu edecek hem de farklı bir hava katacak. Çünkü mutluluk budur, vebudur.

Hızlı Cevap

Bize mesaj attığınız takdirde sizleri bekletmeden hızlı bir şekilde cevap veriyor ve isteklerinizi anındayerine getiriyoruz.

Hızlı Üretim

Hızlı üretimimizle siparişlerimizihızlı bir şekilde üretecek, ürünlerinizi bekletmeden sizlere teslim edeceğiz.

7/24 Destek

Bize ne zaman ulaşmak isterseniz ulaşabilir 7/24 desteğimiz sayesinde anında sizinle iletişime geçeriz. Çağrı merkezinde ki arkadaşlarımız sizinle ilgilenmek için sizi bekliyor olacak.

Otomasyon İle Hatasız Kontrol

Otomasyon ile yaptığımız kontroller sayesinde hatasız bir şekilde kontrollerimiz yapılıyor ve sizlere doğru ve hatasız bir şekildeulaştırıyoruz.

Kargo Takibi

Siparişizoluşturulup kargoya verildikten sonra kargo takip sistemimiz sayesinde takip numaranızısizlerle paylaşıyor böylelikle kargonuzun nerede olduğunu görebiliyorsunuz

Yukarı Kaydır
Kapat
Kapat
Mağaza
0 İstek Listesi
0 Sepet

SEPETİM

Kapat

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Mağazaya Git